Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

29 stycznia 2023

 

IV Niedziela zwykła

 1. Rozpoczynają się ferie zimowe. Życzymy wszystkim nauczycielem i uczniom zasłużonego, dobrego i bezpiecznego wypoczynku.
 2. W pierwszą środę miesiąca zapraszamy wspólnoty naszej parafii na wspólną Eucharystię o godz. 18.30 oraz adorację uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem.
 3. W czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy św. Składkę z tego dnia przeznaczamy na potrzeby sióstr klauzurowych. O godz. 18.15 - nabożeństwo w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Po Mszy świętej wieczornej prosimy parafian o pomoc w rozbieraniu świątecznej dekoracji i sprzątaniu kościoła.
 4. W tym tygodniu przypada I piątek, sobota i niedziela miesiąca. W piątek kapłani udadzą się do chorych w godzinach przedpołudniowych. Spowiedź dzieci od godz. 16.30, a o 17.00 Msza św. Zapraszamy o godz. 18.15 na nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W sobotę zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca o godz. 8.00. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca na Mszy św. o godz. 13.00.
 5. W przyszłą niedzielę będziemy gościć brata Jacka Waligórę, kapucyna – Dyrektora Dzieła Pomocy św. o. Pio w Krakowie, który wygłosi do nas Słowo Boże i będzie dzielił się świadectwem pracy z ubogimi i bezdomnymi.
 6. Kurs przedmałżeński dla par narzeczonych, odbędzie się w dniach 17-18 marca. Szczegóły i zapisy w przez stronę internetową.
 7. Rozpoczęły się zapisy do Biegu do Pustego Grobu. Zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym na stronie zapisów.
 8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Ci którzy nie mają jeszcze Kalendarza Parafialnego na bieżący rok – prosimy o zabranie. Kalendarze znajdują się na stojaku z gazetami.
 9. W tym tygodniu do wieczności odeszła z naszej parafii śp. Władysława Leszczyńska-Nowak, lat 94. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie!
 10. Dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy błogosławionego Dnia Pańskiego i dobrego tygodnia.

 

 

BRACIA MNIEJSI KAPUCYNI POSŁUGUJĄCY W TEJ PARAFII SERDECZNIE DZIĘKUJĄ WSZYSTKIM PARAFIANOM I SYMPATYKOM ZA WSPARCIE DUCHOWE I MATERIALNE, ZA WSZELKIE OFIARY „TACY NIEDZIELNEJ” WPŁACANE NA NASZE KONTO PARAFIALNE LUB SKŁADANE DO SKARBONY W KOŚCIELE. 

Bóg zapłać!

Nasz adres

 • Parafia św. Antoniego - Bracia Kapucyni
 • ul. Piłsudskiego 14, 67-100 Nowa Sól
 • tel. dom zakonny 514 968 909; kancelaria parafialna 507 394 085
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 14 1240 6843 1111 0010 3847 9710

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…