Odnowa w Duchu Świętym FIAT

Odnowa w Duchu Świętym w Kościele Katolickim pełni ważną rolę. Zwana jest także Katolicką Odnową Charyzmatyczną.

Pierwszym celem Odnowy jest nieustanne nawracanie się, aby być ukierunkowanym na Chrystusa i mieć z Nim osobistą relację.

Odnowa w Duchu Świętym pomaga odkryć współczesnym chrześcijanom Boga, który nie jest tylko teoretycznym pojęciem, ale Kimś bliskim. Większość członków ruchu charyzmatycznego to osoby, które w pewnym momencie swojego życia zrozumiały, że ich dotychczasowe, czysto formalne chrześcijaństwo, jest namiastką życia w Bogu. To, co dotychczas budziło ich niechęć i znudzenie – modlitwa, lektura Pisma Świętego, sakramenty – zaczynało być fascynującą przygodą, „motorem” napędzającym życie.

Odnowa w Duchu Świętym FIAT w parafii św. Antoniego w Nowej Soli, działa od 2013 roku. To grupa osób, dla których ważna jest bliska relacja z Jezusem, odkrywanie Boga w Duchu Świętym. Jesteśmy wspólnotą, która angażuje się w wiele akcji i inicjatyw m.in.: Szkoła Życia Chrześcijańskiego, Kursy Alfa, Seminaria Wiary czy Orszak Trzech Króli.

Zapraszamy na cotygodniowe spotkania we czwartki po wieczornej Eucharystii w sali św. Franciszka. Jest wtedy czas na spontaniczną modlitwę wspólnotową – charakterystyczny element ruchu charyzmatycznego, rozmowy w małych grupachadorację Najświętszego Sakramentu i katechezę.

Jeżeli chcesz uwielbiać Boga, poznawać Jezusa, dać się porwać Duchowi Świętemu to zapraszamy!

Liderem Wspólnoty jest p. Marcin Bator – kontakt: 534 057 548,   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opiekunem Wspólnoty jest br. Stanisław Szlosek – kontakt: 604 089 980 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BRACIA MNIEJSI KAPUCYNI POSŁUGUJĄCY W TEJ PARAFII SERDECZNIE DZIĘKUJĄ WSZYSTKIM PARAFIANOM I SYMPATYKOM ZA WSPARCIE DUCHOWE I MATERIALNE, ZA WSZELKIE OFIARY „TACY NIEDZIELNEJ” WPŁACANE NA NASZE KONTO PARAFIALNE LUB SKŁADANE DO SKARBONY W KOŚCIELE. 

Bóg zapłać!

Nasz adres

  • Parafia św. Antoniego - Bracia Kapucyni
  • ul. Piłsudskiego 14, 67-100 Nowa Sól
  • tel. dom zakonny 514 968 909; kancelaria parafialna 507 394 085
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • numer konta: 14 1240 6843 1111 0010 3847 9710

Dziękujemy

  • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
    Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

  • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…