Wspólnota Braci

Kapłani posługujący w naszej parafii

br. Kazimierz Golec

gwardian i proboszcz

święcenia 20.05.2000r.

br. Tomasz Kryger

wikary domu i parafii

święcenia 23.05.1998r.

br. Jeremiasz Truś

senior i spowiednik

święcenia 09.03.1963r.

br. Jacek Kraskowski

duszpastrzerz

święcenia 21.06.1980r.

br. Mirosław Dudzis

duszpasterz

święcenia 22.06.1991r.

br. Bogdan Kordek

duszpasterz i katecheta

święcenia 17.05.1997r.

br. Stanisław Szlosek

duszpasterz

święcenia 17.05.1997r.

br. Mateusz Kaczorowski

duszpasterz i katecheta

święcenia 18.05.2019r.