WSPÓLNOTA AKADEMICKA – MOC W SŁABOŚCI

Uczysz się, studiujesz a może już pracujesz? Szukasz ludzi, którzy myślą podobnie i chcą czegoś więcej od życia? Chcesz poznawać Boga wraz z innymi młodymi osobami? Jeśli odpowiedź brzmi TAK to dobrze trafiłeś! Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą wspólnotą. Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy na co dzień studiują i uczą się w różnych miastach w Polsce.

Spotykamy się w weekendy, 2 razy w miesiącu na wspólnej rozmowie, modlitwie, adoracji lub integracji. Pragniemy szukać Boga w naszej codzienności i dzielić się tym z innymi. Działamy przy parafii św. Antoniego w Nowej Soli. Jeśli zainteresowała Cię nasza wspólnota i chciałbyś/chciałabyś przyjść na spotkanie lub masz jakieś pytania to pisz śmiało!

Skąd nazwa „Moc w słabości” ? – jako młodzi ludzie widzimy nasze ograniczenia i słabości ale doświadczamy w nich MOCY tego, który nas z nich podnosi. Dzisiejszy świat nakazuje nam być idealnymi, silnymi i bezbłędnymi. Jako wspólnota młodych ludzi chcemy stanąć w opozycji do tego i pokazać, że jest to nieosiągalne. Świadomi naszych dróg, które często bywają kręte, pragniemy pokazać, że każdy z nas upada a jedynym, który może nas podnieść jest Ojciec w niebie. Chcemy pokazać drogę, którą jest Jezus Chrystus. Drogę na której nie musimy nikogo udawać.. Drogę, która prowadzi do zbawienia.

                                                                                                      Więcej informacji u brata Mateusza Kaczorowskiego (507 805 550)