Bieg do Pustego Grobu

Serdecznie dziękujemy organizatorom, na czele z Panem Romanem Fedorczakiem oraz Panem Jarosławem Chróścielem, uczestnikom i kibicom tegorocznego IX Biegu do Pustego Grobu. Dziękujemy za obecność i wsparcie ks. bp. Tadeuszowi Lityńskiemu oraz władzom miasta na czele z Panem Prezydentem Jackiem Milewskim. Wdzięcznym sercem ogarniamy także pomysłodawcę Biegu - Brata Grzegorza Marszałkowskiego, ówczesnego proboszcza w naszej parafii. Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe wsparły finansowo organizację biegu. Ponadto Starostwo ufundowało Puchary dla biegaczek i biegaczy w kategorii Powiat Nowosolski, a Urząd Miasta ufundował upominki. Już zapraszamy na przyszłoroczny Jubileuszowy X Bieg do Pustego Grobu.

Wszelkie informacje, zdjęcia i relacje znajdują się na Fanpage'u Biegu do Pustego Grobu - https://www.facebook.com/biegdopustegogrobu.

Dziękujemy!!! 

Bóg jest miłością ;)

BRACIA MNIEJSI KAPUCYNI POSŁUGUJĄCY W TEJ PARAFII SERDECZNIE DZIĘKUJĄ WSZYSTKIM PARAFIANOM I SYMPATYKOM ZA WSPARCIE DUCHOWE I MATERIALNE, ZA WSZELKIE OFIARY „TACY NIEDZIELNEJ” WPŁACANE NA NASZE KONTO PARAFIALNE LUB SKŁADANE DO SKARBONY W KOŚCIELE. 

Bóg zapłać!

Nasz adres

  • Parafia św. Antoniego - Bracia Kapucyni
  • ul. Piłsudskiego 14, 67-100 Nowa Sól
  • tel. dom zakonny 514 968 909; kancelaria parafialna 507 394 085
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • numer konta: 14 1240 6843 1111 0010 3847 9710

Dziękujemy

  • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
    Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

  • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…