Bieg do Pustego Grobu

Szanowni Państwo, drodzy biegacze, kochani kibice!

Drodzy Zawodnicy,

Jako organizatorzy zrobiliśmy wszystko, aby nasz Bieg odbył się w kolejnym terminie w październiku tego roku. Mieliśmy nadzieję że tym razem nic nie stanie nam na przeszkodzie. Jesteśmy dużym biegiem, a niestety dalszy brak jasnych przepisów umożliwiających przeprowadzenie masowych zawodów sportowych i coraz cześciej pojawiające się w przestrzeni medialnej, komunikaty ze strony rządowej, w zakresie zwiększenia zachorowań na to „coś”, co nawet nie chcemy wymieniać, powoduje, że nie jesteśmy w stanie przeprowadzić zawodów i niestety musimy odwołać termin październikowy.
Nie czujemy się uprawnieni i nie chcemy wymagać od Was dodatkowych oświadczeń w zakresie wykonania szczepienia, nie mamy też podstawy prawnej, aby takich wymagać i jeszcze je weryfikować.
W roku ubiegłym jako organizatorzy mieliśmy już wszystko przygotowane, ponieśliśmy wydatki na całą organizację jednak na krótko przed Poniedziałkiem Wielkanocnym z przyczyn od nas niezależnych Bieg się nie odbył. Prosimy Was o wyrozumiałość. Bieg nie jest imprezą komercyjną. Wszystkie wniesione opłaty startowe zostaną automatycznie zaliczone na zawody w Poniedziałek Wielkanocy 2022 r.
Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby Bieg się odbył w tradycyjnym terminie w przyszłym roku.
Zostańcie zdrowi i do usłyszenia wkrótce.