image image image image
Orszak Trzech Króli 2020
Pielgrzymka Szlakiem Papieskim
Adoracja
Wielkanocny Bieg do Pustego Grobu

AA - Anonimowi Alkoholicy - Grupa "U Antoniego" istnieje od 2 stycznia 2013 i spotyka się w każdą środę o godz. 18.00 w salce oazowej. Duszpasterzem trzeźwości jest o. Kazimierz Golec.

Caritas (PZC - Parafialny Zespół Caritas). Grupa ludzi dobrej woli, którzy w bezinteresowny sposób udzielają się w Parafii na rzecz ubogich i potrzebujących. Spotykają się od poniedziałku do soboty o godz. 8.30. W tym czasie wydawany jest chleb dla potrzebujących. Opiekunem jest o. Jacek Kraskowski, a prezesem Krystyna Mess.

Franciszkański Zakon Świeckich (FZŚ).
Spotkanie formacyjne w III wtorek miesiąca po Mszy św. o godz. 18.30. Przełożony: Tomasz Brzóz. Asystent duchowy o. Kazimierz Golec. Strona www

Liturgiczna służba ołtarza (ministranci).
Grupa chłopców i młodych mężczyzn pełniących zaszczytną służbę przy ołtarzu. Spotykają się wg własnego harmonogramu. Opiekunem ministrantów jest o. Artur Kubicz.

Rycerstwo Niepokalanej.
Spotyka się w I sobotę miesiąca na Msza św. godz. 8.00 po której ma miejsce Adoracja Pana Jezusa. Opiekunem jest o. Jacek Kraskowski.

Radio Maryja.
Przyjaciele i sympatycy rozgłośni Radio Maryja spotykają się w każdy II czwartek miesiąca na Mszy św. o godz. 8.00 po której ma miejsce spotkanie formacyjne. Opiekunem jest o. Mirosław Dudzis.

Krąg Biblijny.
Spotyka się aby wspólnie rozważać Słowo Boże. Spotkania odbywają się w każdy wtorek o godz. 19.00 w Salce św. Rodziny. Opiekunem duchowym jest o. Adam Sroka, natomiast animatorem jest Jacek Patelka.

Schola młodzieżowa.
Oprawa Mszy św. młodzieżowej o 18.30 w niedzielę, próby w środę o 19.15 oraz w niedzielę o 17.00 w niedzielę. Opiekunem jest o. Łukasz Bujak.

Grupa modlitwy św. Ojca Pio i Grono wspierające ubogich.
Osoby zainspirowane życiem i duchowością Stygmatyka z San Giovanni Rotondo. Spotykają się każdego 23 dnia miesiąca na Mszy św. o godz. 18.30 oraz nabożeństwie ku czci św. Ojca Pio. Opiekunem jest o. Mirosław Dudzis.

Domowy Kościół.
Rodziny pragnące głębiej przeżywać i celebrować tajemnicę sakramentu małżeństwa w oparciu o stałą formację i nauczanie Kościoła. Spotykania  odbywają się raz w miesiącu. Opiekunami kręgów rodzin są: o. Kazimierz Golec, o. Łukasz Bujak i o. Mirosław Dudzis.

Schola dziecięca.
Wspaniałe miejsce dla dzieci, które pragną chwalić Pana Boga swoim śpiewem na Mszy św. dla dzieci w niedziele o godz. 11.30. Próby scholi odbywają się w każdy piątek o godz. 16.00. Opiekunem jest o. Artur Kubicz.

MF TAU. Młodzież Franciszkańska Tau jest katolicką wspólnotą młodych ludzi, którzy czują się powołani przez Ducha Świętego, aby we wspólnocie doświadczyć życia chrześcijańskiego w świetle orędzia św. Franciszka z Asyżu. Spotkania formacyjne odbywają się w piątki o godzinie 19.15. Opiekunem jest o. Łukasz Bujak. Więcej...

Neokatechumenat.
Wspólnota religijna, dla osób pragnących odkryć i pogłębić tajemnicę dojrzałego chrześcijaństwa. Każda wspólnota spotyka się na celebracji Liturgii Słowa i Mszy św.

Oaza Młodzieżowa.
Spotkania odbywają się w piątek  o godz. 17.00 w Salce Oazowej. Opiekunem jest o. Artur Kubicz.

Oaza Dzieci Bożych.
Spotkania mają miejsce w sobotę o godz. 11.00. Opiekunem jest o. Artur Kubicz.

Odnowa w Duchu Świętym. Spotkania mają miejsce w czwartek po Mszy św. o godz. 18.30 w kościele św. Antoniego oraz w salce po Mszy św. Opiekunem jest o. Łukasz Bujak.

Żywy Różaniec. Wspólnota ludzi wierzących, którzy za pośrednictwem Matki Najświętszej oddają chwałę Bogu i wypraszają łaski dla Kościoła Powszechnego. Wierni spotykają się w I niedziela miesiąca na Mszy św. godz. 13.00. Opiekunem jest o. Kazimierz Golec.

Wiara i Światło.
Wspólnota spotyka się w Parafii raz w miesiącu na przyjacielskim spotkaniu i modlitwie. Koordynator Anna Pigła.

Grupa Modlitwy za Kapłanów. Jest to grupa osób modlących się codziennie za kapłanów.

Wspólnoty Nieustającego Różańca. Jest to grupa, która co miesiąc w I Czwartek miesiąca prowadzi całodniową adorację Najświętszego Sakramentu w kościele..

Warto zobaczyć

--------------------------------------------------
---------------------------------------------------
--------------------------------------------------
--------------------------------------------------
Diecezjalna Skrzynka Intencji

Licznik odwiedzin

Dzisiaj470
Wczoraj248
W tygodniu718
W miesiącu9728
Łącznie wizyt (od 17 marca 2012)867784

Currently are 4 guests online