image image image
Świetlica Aniołów Stróżów
o. John Bashobora
I Synod Diecezji Zielonogórsko- Gorzowskiej

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

28 NIEDZIELA ZWYKŁA

15 PAŹDZIERNIK 2017

1.     Bóg zapłać wszystkim, którzy w ubiegłą niedzielę złożyli podpis pod projektem ustawy „Zatrzymaj Aborcję”. W zakrystii nadal można składać podpisy poparcia. Bóg zapłać wszystkim którzy złożyli ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia – żywy pomnik św. Jana Pawła II wspierający uzdolnioną młodzież z ubogich rodzin. Zebraliśmy 1836zł.

2.     Składamy słowa wdzięczności, za złożone dziś ofiary przeznaczone na prace remontowe w naszej Parafii.

3.     Październik to miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy o godz. 18.00 a w niedzielę o godz. 17.30. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy także dzieci w piątki o godz. 17.00.

4.       W tym tygodniu:

·       w poniedziałek – Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej. Jest to również 39 rocznica wyboru na stolicę Piotrową Jana Pawła II. Módlmy się o wierność dziedzictwu, które przekazał nam Święty Papież Polak oraz o obfite łaski za Jego wstawiennictwem.

·       we wtorek o godz. 18.30 Msza św. w int. Franciszkańskiego Zakonu Świeckich

·       w środę – święto św. Łukasza, Ewangelisty

·       w czwartek - wspomnienie bł. ks. Jerzego Popieuszki, Msza św. za Ojczyznę przez Jego orędownictwo o godz. 18.30. Dziękujemy za kapłana, który przypomniał nam, że wolność jest w nas.

·       W piątek - zapraszamy na jesienną sesję kursu ewangelizacyjnego „Szkoła Maryi”. Szczegóły na plakatach i na stronie internetowej.

5.     Zbliża się miesiąc listopad, pamiętajmy o grobach naszych bliskich. Kartki wspominkowe, są wyłożone na stoliku przy bocznym ołtarzu i można je już składać do skrzynki na stoliku, w zakrystii lub w kancelarii. Nowością w tym roku jest prośba o wpisanie ulicy miejsca zamieszkania osoby składającej wypominki. Pozwoli to na informowanie w ogłoszeniach, kiedy wypominki z danej ulicy będą wyczytane.

6.     Świetlica „Aniołów Stróżów” przy naszej parafii zaprasza dzieci ze Szkół Podstawowych. Spotkania odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 15.00 do 18.00. Zachęcamy rodziców do zapisywania dzieci.

7.     Warto śledzić bieżące wydarzenia w Kościele i w świecie dlatego zachęcamy do lektury prasy katolickiej, dostępnej w zakrystii. Dziś do nabycia: Niedziela poświecona objawieniom fatimskim, Gość Niedzielny poświęcony handlowcom, którzy zamykają swoje sklepy w niedziele i święta a w dni powszednie warto u nich robić zakupy oraz Mały Gość Niedzielny z płytą z drugą częścią powieści „Quo vadis”.

8.     Do wieczności w minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła + Elżbieta Waligóra lat 58. Za nią oraz za wszystkich naszych bliskich zmarłych: Wieczny odpoczynek…

 

Warto zobaczyć

--------------------------------------------------
---------------------------------------------------
--------------------------------------------------
--------------------------------------------------
Diecezjalna Skrzynka Intencji

Licznik odwiedzin

Dzisiaj174
Wczoraj136
W tygodniu1182
W miesiącu5252
Łącznie wizyt (od 17 marca 2012)620548

Currently are 36 guests online