image image image image
Warsztaty muzyczne 24-26 III
Pielgrzymka na Białoruś
Kurs Alfa
Wielkanocny Bieg do Pustego Grobu

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

12 LUTEGO 2017 r.

1. We  wtorek w liturgii Kościoła przeżywamy święto Cyryla i Metodego, patronów Europy, a także wspomnienie św. Walentego, patrona zakochanych, których zapraszamy w tym dniu na Mszę św. do Źródła Miłości.

2. Bóg zapłać za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę. Zostaną one przeznaczone na ogrzewanie naszych kościołów.

3. Jutro, w poniedziałek, po wieczornej Mszy św. spotkanie Rady duszpasterskiej.

4. W piątek o godz. 17.00 Msza św. z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych dla dzieci przygotowujących się do Komunii św.

5. W każdy piątek po Mszy św. wieczornej zapraszamy dorosłych i młodzież na adorację uwielbienia w kościele św. Antoniego.

6. Wspólnoty Neokatechumenalne zapraszają we wtorki i piątki o godz. 19.15 do salki św. Franciszka na katechezy Zwiastowania.

7. Pierwszy trening przed Biegiem do Pustego Grobu odjedzie się w niedzielę 19 lutego o godz. 15.30 z linii startu na ul. Witosa. Zapraszamy do udziału lub do kibicowania. Przypominamy jednocześnie o trwających zapisach. Szczegóły na stronie internetowej.

8. W przyszłą niedzielę w naszym kościele na Mszach św. o godz. 10.00, 11.30 i 13.00 zaśpiewa Schola dziecięca z parafii MB Gromnicznej z Kożuchowa. Po Mszy św. będzie można nabyć nagrane przez nich płyty.

9. Również w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św., odbędzie się spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowanie z grupy starszej oraz spotkanie przed Chrztem św. dla rodziców i chrzestnych.

10. Przygotowanie do bierzmowania dla dorosłych, którzy ukończyli 21 rok życia, rozpocznie się 25 lutego o godz. 12.00 w salce katechetycznej w Przyborowie. Zainteresowani winni uzyskać skierowanie od swojego proboszcza. Natomiast 28 lutego po wieczornej Mszy św., rozpocznie się Kurs Alfa. Zapraszamy.

11. Do pierwszych dni marca Biuro podróży przedłużyło czas zapisów na pielgrzymkę Śladami Polskości po Białorusi. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej okazji wyjazdu parafialnego na nasze Kresy. Szczegóły na plakacie, zapisy w kancelarii.

12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W zakrystii i kancelarii parafialnej można nabyć dodatkowe informatory parafialne.

13. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: + Mariola Jędrasiak lat 59 i + Irena Cejmer lat 84. Za nich oraz za wszystkich zmarłych z naszych rodzin módlmy się: Wieczny odpoczynek...

Warto zobaczyć

--------------------------------------------------
---------------------------------------------------
--------------------------------------------------

Licznik odwiedzin

Dzisiaj330
Wczoraj351
W tygodniu2537
W miesiącu5913
Łącznie wizyt (od 17 marca 2012)548347

Currently are 4 guests online