image image image image
Marsz dla życia i rodziny
Wielkanocny Bieg do Pustego Grobu
Boże Ciało
Msza św. z modlitwą o uzdrowienie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

21 MAJA 2017 r.

1. Dziś, po Mszach św. przed kościołem św. Antoniego można nabyć książki Wydawnictwa „Wejdźmy na Szczyt”.

2. We wtorek zapraszamy na nabożeństwo majowe ze św. o. Pio a następnie na Mszę św. w intencjach zanoszonych przez Jego orędownictwo.

3. W środę Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych

4. Od czwartku przeżywać będziemy Dni Krzyżowe. Są to trzy dni, przed uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego, błagalnej modlitwy o urodzaj i zachowanie od klęsk żywiołowych. Każdego dnia rozpoczniemy od Mszy św. o godz. 18.30 w kościele św. Antoniego, aby następnie w czwartek przejść do kościoła św. Barbary prosząc, aby strzegła nas od klęski ognia i wody, w piątek przejdziemy na cmentarz modląc się o wybawienie „od nagłej a niespodziewanej śmierci” a w sobotę przejdziemy pod Pomnik Sybiraków, modląc się o wybawienie od „głodu i wojny”.

5. W piątek Dzień Matki

6. W przyszłą niedzielę, Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym dniu Nowosolskie Stowarzyszenie Klub Abstynenta „Odrodzenie” serdecznie zaprasza na Festyn z okazji Dnia Dziecka „Trzeźwi rodzice dzieciom”. Festyn odbędzie się w godzinach od 12.00 do 19.00 przy naszym kościele św. Antoniego. Dlatego parking przy kościele będzie w tym dniu zamknięty. W programie: gry i zabawy dla dzieci, punkt gastronomiczny i punkt konsultacyjny.

7. Również w przyszłą niedzielę, odbędzie się w Nowej Soli Marsz dla Życia i Rodziny. Rozpocznie się o godz. 15.00 przed kościołem św. Józefa i przejdzie ulicami miasta do Parku Krasnala – Wodny Świat. Tam na rodziny czeka wiele atrakcji: Rycerze, pojazdy policyjne i straży pożarnej, piknik rodzinny, atrakcje dla całych rodzin. Szczegóły na ulotkach rozdawanych przed kościołem.

8. W przyszłą niedzielę ukaże się kolejny numer naszej gazetki „Głos św. Antoniego”.

9. Przez cały tydzień, kościół św. Antoniego jest otwarty od pierwszej do ostatniej Mszy św. Zachęcamy do przynajmniej krótkiej modlitwy, wszystkich przechodzących obok Domu Bożego.

10. W każdą środę od godz. 16.00 do 17.00, można skorzystać w kancelarii parafialnej z bezpłatnej porady prawnej.

11. Trwa miesiąc maj, zapraszamy na nabożeństwa majowe: w niedzielę o godz. 17.30 a w tygodniu o 18.00.

12. Parafia pw. Wniebowzięcia N.M.P. na Pleszówku organizuje kurs przedmałżeński. Kurs ten rozpocznie się Mszą św. w niedzielę 18 czerwca. Spotkania odbywać się będą codziennie od 18 do 24 czerwca.

13. W ramach ewangelizacji na 1000-ach placy na całym świecie, wspólnoty Neokatechumenalne zapraszają na plac przy pomniku przed Liceum Ogólnokształcącym w Nowej Soli we wszystkie niedziele maja na godz. 15.00 na wspólną modlitwę.

14. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do nabycia Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

15. Do wieczności w minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła:+ Ambrozja Kaźmierska lat 89. Za nią oraz za wszystkich z naszych bliskich zmarłych módlmy się: Wieczny odpoczynek…

Warto zobaczyć

--------------------------------------------------
---------------------------------------------------
--------------------------------------------------
--------------------------------------------------
Diecezjalna Skrzynka Intencji

Licznik odwiedzin

Dzisiaj217
Wczoraj189
W tygodniu2016
W miesiącu8007
Łącznie wizyt (od 17 marca 2012)585185

Currently are 14 guests online