image
Spotkanie Młodych w Wołczynie 2019...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

14.07.2019

1. Składamy słowa wdzięczności i modlitewną pamięć, za ofiary złożone w dniu dzisiejszym a przeznaczone na prace remontowe w naszej parafii. W minionym tygodniu zakończono prace przy instalowaniu oświetlenia awaryjnego. Następnym etapem będzie montaż instalacji i centralki przeciwpożarowej.

2. We wtorek wspomnienie NMP z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej); o godz. 18.30 – Msza św. w int. Franciszkańskiego Zakonu Świeckich

3. W piątek rozpoczynają się rekolekcje prowadzone przez o. Johne’a Bashobore.

4. W najbliższą sobotę i niedzielę zapraszamy na naukę przed chrztem dla rodziców i chrzestnych po Mszy św. o godz. 18.30 w salce św. Franciszka.

5. W lipcu i sierpniu nie ma niedzielnych Mszy św. w kościele św. Barbary o godz. 11.00. Natomiast Biuro Parafialne w czasie wakacji jest czynne we wtorek, czwartek i sobotę.

6. Od 2 do 12 sierpnia z naszego miasta wyrusza Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Koszt to 150zł. Zapisy w parafii św. Józefa. Ci, którzy nie mogą wyruszyć na pielgrzymkę mogą zapisać się na listę honorowych pielgrzymów i przynieść intencje, które pielgrzymi zaniosą na Jasną Górę. Można tego dokonać po każdej Mszy św. w zakrystii.

7. Franciszkański Zakon Świecki organizuje dwudniową autokarową pielgrzymkę do Częstochowy, wyjazd w piątek - 19 lipca, a powrót w sobotę - 20 lipca. Koszt 140 zł., w cenie: przejazd, nocleg, ubezpieczanie i jeden posiłek. Zapisy pod wskazanym nr. telefonu - 608 425 482 (br. Przełożony). Dodatkowe informacje w gablocie przed kościołem.

8. Najbliższy kurs przedmałżeński weekendowy w naszej parafii odbędzie się w dniach 20 - 22 września. Kursy przedmałżeńskie prowadzimy tylko dla par narzeczonych. Szczegóły i zapisy na stronie internetowej parafii.

9. Zapraszamy na pielgrzymkę do Medziugorje w dniach od 16 do 24 września. Informacje i zapisy u Pani Krystyny: 606 967 881

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziś do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny

11. Do wieczności w minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł:+ Władysław Kaliński lat 80. Za niego oraz za naszych bliskich zmarłych: Wieczny odpoczynek…

12. Wszystkim, którym dany jest czas wypoczynku, życzymy dobrej pogody, życzliwości od ludzi i pamięci o sprawach Bożych, od których nie ma wakacji.

Warto zobaczyć

--------------------------------------------------
---------------------------------------------------
--------------------------------------------------
--------------------------------------------------
Diecezjalna Skrzynka Intencji

Licznik odwiedzin

Dzisiaj143
Wczoraj87
W tygodniu337
W miesiącu2936
Łącznie wizyt (od 17 marca 2012)812414

Currently are 11 guests online